Pod każdym względem rekordowa aukcja charytatywna Stowarzyszenia „Otwórz Serce”

Dnia 24 listopada 2017 r. w hotelu Qubus odbyła się jedenasta aukcja charytatywna zorganizowana przez Legnickie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z  Zespołem Downa „Otwórz Serce”.

Była to aukcja pod każdym względem niezwykła i rekordowa.

Po pierwsze: rekordowa liczba osób prywatnych i firm zdecydowała się przekazać na aukcję fanty. Były to najróżniejsze przedmioty od wyrobów kulinarnych, poprzez rękodzieło, przedmioty codziennego użytku, kosmetyki, vouchery i zaproszenia aż po prawdziwe dzieła sztuki. Aukcję Stowarzyszenia wsparła także Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser – Duda przekazując piękne pióro.

Nie sposób wymienić wszystkich ofiarodawców, ale wszystkim należą się gorące podziękowania.

Po drugie: na aukcję przyszła rekordowa liczba osób, które chciały wesprzeć  rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia „Otwórz Serce”. Największa sala hotelu Qubus była pełna.  Legniczanie po raz kolejny udowodnili jak wielkie i otwarte mają serca. Dzięki wspaniałemu prowadzeniu aukcji przez Panią Joannę Stenzel –Chomiak i Pana Jan Hilę oraz występowi Dziecięco – Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej goście mogli spędzić czas w miłej i pogodnej atmosferze.

Po trzecie: padł rekord i udało się zebrać 17 830,33 zł !

Dzięki wsparciu wszystkich ofiarodawców i uczestników aukcji podopieczni Legnickiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z  Zespołem Downa „Otwórz Serce” będą mogli skuteczniej walczyć o swoje zdrowie i lepsze życie.

Z całego serca dziękujemy !!!!!